رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از جهاددانشگاهی استان و در دیدار با رییس جهاددانشگاهی، ابراز کرد از فعالیت های جهاددانشگاهی، حمایت جدی خواهیم کرد.


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دکتر محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و‌ نماینده مردم‌ کرمان و راور در خانه ملت، با حضور در جهاددانشگاهی استان و بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه از جمله آزمایشگاه فرآوری موادمعدنی، اقدامات این مجموعه در حوزه معدنی را اتفاقی ماندگار و قابل ستایش عنوان کرد و بر حمایت جدی استان از فعالیت های معدنی و صنعتی جهاددانشگاهی کرمان تاکید کرد.

پورابراهیمی در خصوص فعالیت های معدنی جهاددانشگاهی استان کرمان نیز افزود: ورود جدی جهاددانشگاهی استان به این بستر برای تولید خوراک کارخانه های فولادی در بخش های مختلف از منابع معدنی کم عیار، کار بسیار ویژه ای است که با توجه به بضاعت ها و نوع جهت گیری هایی که در استان داریم، بسیار مناسب است و جزء اولویت های استان بوده و به نحو مطلوب از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.


گفتنی است؛ در ادامه این دیدار نیز دکتر مهدی بازمانده رییس جهاددانشگاهی استان کرمان به ارائه گزارشی از اقدامات این مجموعه در حوزه های پژوهشی و آموزشی پرداختند.

انتهای پیام

11

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

4 + 9 =