رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان، به همراه رئیس اداره نظارت و ارزیابی و رئیس اداره حراست واحد استانی به صورت سر زده از برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرمان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دکتر مسعود ایرانمنش، با بیان اینکه این بازدیدها به صورت منظم و دوره ای در سایر مراکز آموزش علمی کاربردی استان ادامه خواهد یافت، گفت: برگزاری صحیح کلاس های آموزشی از خطوط قرمز دانشگاه است و در این خصوص حساسیت ما بسیار بالاست.

وی ادامه داد: در طرح پایش اخیر مراکز آموزشی، نحوه برگزاری کلاس های آموزشی و کارگاه های عملی، یکی از ملاک ها و سنجه های عملکردی مراکز بود که مورد توجه دقیق گروه نظارت و ارزیابی واحد استانی قرار گرفت و مراکزی که در این زمینه ضعف داشتند با اخطار مواجه شدند و برای آنها امتیاز منفی در نظر گرفته شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان افزود: با توجه به انتقادات دانشجویان و در راستای افزایش کیفیت و امکان اجرای دوره های کارورزی و کاربینی، مقرر گردید با همکاری مراکز آموزشی با موسسات و ارگانهای ذیربط ارتباط موثر جهت پذیرش دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برقرار شود.

در این بازدید، اساتید و دانشجویان به صورت رو در رو برخی مشکلات را بیان و پیشنهادات و انتقادات خود را ارایه کردند.

9

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

یک × 3 =