مراسم گرامیداشت عید سعید غدیرخم در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی استان کرمان با حضور پرسنل این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، حجه الاسلام و المسلمین حسن عامری رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان گفت: امروز آنچه که برای جهان اسلام و هفتاد و سه فرقه که با نام اسلام روی کره زمین زندگی می کنند، یک اصل حیاتی به شمار می آید، وحدت و برادری است.

وی با بیان اینکه باید با امکانات بالفعل و بالقوه در نشر و گسترش اسلام با شتاب، تلاش کنیم، گفت: اگر همه ی مسلمانان با هم متحد باشند و همه امکانات مادی و معنوی خود را به کار گیرند هیچ ابر قدرتی نمی تواند به آنها ضربه ای وارد کند.

حجه الاسلام و المسلمین عامری، یکی از راههای رسیدن به اتحاد را وحدت در عقیده و آرمان، ذکر و تصریح کرد: باید به تفکر ناب اسلامی دست یافت و به اصول و مبانی واحد فکری رسید تا همه ی اختلافات از بین برود و باید سیره، راه و رسم پیامبر خدا را به درستی بررسی نماییم.

رابط نهاد رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان، به اهمیت روز عید سیعد غدیر خم اشاره و با بیان اینکه راه رسیدن به وحدت آسان است، گفت: برای ما سیره، روش و قول پیغمبر حجت شرعی است.

وی همچنین در پایان اظهار کرد: دیانت عین سیاست و سیاست عین دیانت است و سکولاریسم توطئه غرب می باشد و قطعا با پیروی از سنت پیامبر اختلافات از عمل، رخت می بندد.

12

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

18 + 11 =