اولین دوره طرح ملی راه بلد جهت ایجاد و ارتقاء تفکر خویش‌فرمایی جوانان توسط جهاددانشگاهی استان کرمان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دکتر مهدی بازمانده در ادامه مطلب فوق افزود: در اولین دوره از این طرح دانشجویان از مجموعه میدان آموزشی معدنکاری زیر زمینی زغال سنگ استان کرمان بازدید کردند.

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان افزود: در این طرح، ضمن بهره‌گیری دانشجویان از دانش و فناوری‌های موجود در هر استان، به ارتقاء توانمندی‌های آن‌ها به همراه بهره‌وری، کارآمدی و اثربخشی، افزايش حس خودباوري، منزلت اجتماعي و افزايش انگيزه و ايجاد ارتباط علمي و فرهنگي و نیز مديريت و انتقال دانش و مهارت در ميان دانشجویان مستعد کمک خواهد شد.

وی از جمله اهداف این طرح را ارتباط دانشجویان با صنعت، آشنایی با محیط واقعی کار، افزایش خودباوری و روحیه کارآفرینی و کسب و کار ذکر کرد.

رییس جهاددانشگاهی استان کرمان گفت: ایجاد زمینه‌های مناسب طی اردوهای علمی- آموزشی برای ارتقاء تفکر خویش فرمائی، خلاقیت و کارآفرینی، پرورش ایده‌های نو و تشویق جوانان به فضای کارآفرینی طی بازدید از دستاوردهای فناورانه و کارآفرینانه موفق، ارتقاء توانمندی‌های جوانان به همراه کسب مهارت، توان افزایی و علم افزایی و ارتقاء روحیه امید، استقلال‌طلبی و هویت‌جویی در بین جوانان از جمله سایر اهداف این طرح محسوب می شود.

 

4

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.

سه × 1 =