دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با حضور در جهاددانشگاهی استان کرمان چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کرمان، دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی و تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران رسالت خطیری بر عهده دارند و می توانند در بسیاری از موارد یار و مددکار ما باشند.

وی به اطلاع رسانی دقیق در جهت تنویر افکار عمومی اشاره و تصریح کرد: شما خبرنگاران می توانید در زمینه کاهش جرم و آسیب های اجتماعی با انتشار اخبارمفید در این خصوص موثر واقع شوید.

سالاری همچنین بر انتشار اخبار امید بخش و نشاط آور در جامعه توسط رسانه ها تاکید و خاطر نشان کرد: خبرنگاران باید با این رویکرد، نشاط را در بین افراد جامعه گسترش دهند.

وی در ادامه مطلب فوق افزود: جهاددانشگاهی خوشبختانه در زمینه های متعدد پژوهشی به خوبی عمل کرده است که می توان به کارهای انجام شده در زمینه آسیب های اجتماعی اشاره کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان اضافه کرد: یکی از کارهای پژوهشی که جهاددانشگاهی می تواند انجام دهد بررسی راههای متعدد برای ایجاد نشاط در جامعه است.

9

دیدگاهتان را بنویسید

اگر درباره این مطلب نظری دارید می توانید از طریق این قسمت با ما و بازدیدکنندگان ما به اشتراک بگذارید.